Vrijetijdsaanbod in het park


table tennisLe Pas Opton biedt u een reeks goed uitgeruste sportfaciliteiteneen

  • een groot verwamd zwembad met glijbaan, niet-zwemmerbad en een waterspeelgebied voor kinderen;
  • een overdekt sportplaats;
  • speelplaats en klimrek voor oudere kinderen;
  • terrein voor voetbal, badminton, wandelingen en picknick;
  • tafeltenis, volleyball, jeu de boules en biljard;
  • fietsverhuur*.


Tijdens het hoofdseizoen worden verschillende groepsactiviteiten georganiseerd:

  • tradioneel frans jeu de boules;
  • volleybal;
  • voetbal met z’n 5en;
  • aquarobics;
  • basketbal;
  • tafeltennis;
  • boogschieten* - in haast iedere week is er les van Fabrice, die ervaring op nationaal vlak heft opgedaan;
  • voetbalkamp* - voetbalfanaten (mannelijk of vrouwelijk) kunnen zich voor een trainingskamp aanmelden, dat op 5 dagen voor 90 minuten loopt. Er zijn twee leeftijdsgroepen: Junioren (7 tot 11 jaar) en Senioren (12 – 99 jaar). Termijnen van 28 juli tot 23 augustus, €25. Omdat plekken beperkt zijn, vragen wij u om te reserveren als u uw vakantie boekt.

Le Pas Opton Restaurant
Voor makkelijke gerechten, lokale specialiteiten, lekkere voor- en nagerechten heeft ons restaurant een uitstekende naam opgebouwd – klikt u hier, om een blik in de menukaart te werpen. Onze chefkok Yannick biedt u kookvertoningen en een aantal culinaire uitstapjes*.

Avondvermaak
Een afwisselend avondprogramma staat iedereen ter beschikking, die op het eind van dag nog energie over heeft. Dit programma wisselt wekelijks, maar behoudt vaak de volgende programmapunten:
 

  • typisch Engelse “Pub” Quiz;
  • disco's en dansavonden (bijvoorbeeld Ierse volksdans);
  • karaoke;
  • films;
  • musicals, opgevoerd door onze gasten;
  • kaas- en wijnproeverij*;
  • wedstrijden.